Przejdź do głównej części strony



Wyniki / Terminarz Vancouver 2010

Luty Godz. * Konkurencja Etap Miejsce
12 19:00 Narciarstwo klasyczne - Skoki
konkurs indywidualny K-95
 PL  1. Uhrmann (Niemcy)...12. Stoch
kwalifikacje
wynik
Whistler Olympic Park
13 18:45 Narciarstwo klasyczne - Skoki
konkurs indywidualny K-95
 PL  1. Ammann, 2. Małysz,
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
13 21:00 Hokej na lodzie - Turniej kobiet
Szwecja - Szwajcaria
 3-0
rozgrywki grupowe
wynik
UBC Thunderbird Arena
13 21:00 Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów mężczyzn  PL  1. Kramer, 16. Chmura Finał
wynik
Richmond Olympic Oval
13 22:00 Biatlon - sprint
7,5 kilometra kobiet
 PL  1. Kuzmina, 21. Pałka
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
14 01:30 Narciarstwo dowolne - Jazda na muldach kobiet  1. Kearney (USA) eliminacje
wynik
Cypress Mountain
14 02:00 Hokej na lodzie - Turniej kobiet
Kanada - Słowacja
 18-0
rozgrywki grupowe
wynik
Canada Hockey Place
14 02:00 Short-track - Short-track - 500 m kobiet  PL  Maliszewska odpadła w 1/4 ćwierćfinał
wynik
Pacific Coliseum
14 04:00 Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn  PL  1. Loch, 24. Kurowski II ślizg
wynik
Whistler Sliding Centre
14 04:10 Short-track - Short-track - 1500 m mężczyzn  1. Lee Jung-Su, 27. Jaworski Finał
wynik
Pacific Coliseum
14 04:30 Narciarstwo dowolne - Jazda na muldach kobiet  1. Kearney Finał
wynik
Cypress Mountain
14 19:00 Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska
skoki na średniej skoczni
 1. J. Ryynaenen
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
14 20:15 Biatlon - sprint
10 kilometrów mężczyzn
 PL  1. Jay...29. Sikora
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
14 21:00 Hokej na lodzie - Turniej kobiet
USA - Chiny
 12-1
rozgrywki grupowe
wynik
UBC Thunderbird Arena
14 22:00 Łyżwiarstwo szybkie - 3000 metrów kobiet  PL  1. Sablikova... 24. Złotkowska Finał
wynik
Richmond Olympic Oval
14 22:00 Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn  PL  1. Loch... 23. Kurowski III ślizg
wynik
Whistler Sliding Centre
14 22:45 Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska
bieg na 10 km
 1. Lamy-Chappuis
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
15 00:00 Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn  PL  1. Loch... 23. Kurowski IV ślizg
wynik
Whistler Sliding Centre
15 01:30 Hokej na lodzie - Turniej kobiet
Finlandia - Rosja
 5-1
rozgrywki grupowe
wynik
UBC Thunderbird Arena
15 01:30 Łyżwiarstwo figurowe - Pary sportowe
Program krótki
 PL  1. Xue Shen, Hongbo Zhao
eliminacje
wynik
Pacific Coliseum
15 02:30 Narciarstwo dowolne - Jazda na muldach mężczyzn  1. Bilodeau (Kanada) Finał
wynik
Cypress Mountain
15 19:00 Narciarstwo klasyczne - Biegi kobiet
10 km stylem dowolnym
 PL  1. Kalla... 5. Kowalczyk
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
15 19:30 Narciarstwo alpejskie - Zjazd mężczyzn  1. Defago, 2 Svindal, 3. Miller Finał
wynik
Whistler Creekside
15 19:30 Snowboard - Cross mężczyzn  PL  1. Pullin, 27.Jodko, 28. Ligocki eliminacje
wynik
Cypress Mountain
15 21:30 Narciarstwo klasyczne - Biegi mężczyzn
15 km stylem dowolnym
 PL  1. Cologna, ... 66. Kreczmer
Finał
wynik
Whistler Olympic Park
15 23:00 Snowboard - Cross mężczyzn  Jodko i Mat. Ligocki odpadli 1/8 finału Cypress Mountain
15 23:30 Hokej na lodzie - Turniej kobiet
Szwajcaria - Kanada
 1-10
rozgrywki grupowe
wynik
UBC Thunderbird Arena
15 23:42 Snowboard - Cross mężczyzn  1. Holland, 1. Robertson pófinał
wynik
Cypress Mountain
15 23:53 Snowboard - Cross mężczyzn  1. Wescott, 2. Robertson, Finał
wynik
Cypress Mountain
16 02:00 Łyżwiarstwo figurowe - Pary sportowe
Program dowolny
 PL  1.Xue-Zhao..18.Sulej-Chruściński
Finał
wynik
Pacific Coliseum

* czas polski PL uczestniczą Polacy

Dodatki

Klasyfikacja medalowa

lp.państwo
1.Kanada1475
2.Niemcy10137
3.USA91513
4.Norwegia986
5.Korea Płd.662
lp.państwo
1.Niemcy12126
2.USA997
3.Austria987
4.Rosja868
5.Kanada7107

Informacje dodatkowe