Waga:69 Kg

Dyscyplina: Narciarstwo dowolne zobacz terminarz i wyniki

Konkurencja:Skicross kobietzobacz terminarz i wyniki

Opis:

Karolina Riemen urodziła się 19 sierpnia 1988. Reprezentuje klub AZS Zakopane. Zakopianka zajmowała już miejsca w czołowej dwudziestce zawodów Pucharu Świata. Jej wyjazd do Vancouver był zagrożony po tym, jak w ubiegłym roku odniosła poważną kontuzję kolana. Powróciła na stok po półrocznej przerwie.

Dodatki

Ashleigh McIvor, która wygrała na stoku Cypress Mountain olimpijską konkurencję skicrossu, dorastała w niedalekim Whistler. Dzięki niej Kanada ma już sześć złotych medali zimowych igrzysk 2010.
więcej

Skicross: Karolina Riemen odpadła w ćwierćfinale

Karolina Riemen odpadła w ćwierćfinale olimpijskiej rywalizacji w skicrossie. W wyścigu, który decydował o awansie do grona ośmiu najlepszych, zajęła ostatnie, czwarte miejsce i została sklasyfikowana na 16. pozycji. Mistrzynią olimpijską została Kanadyjka Ashleigh McIvor. Drugie miejsce zajęła Norweżka Hedda Berntsen, a trzecie Francuzka Marion Josserand.