Waga:80 Kg

Dyscyplina: Łyżwiarstwo szybkie zobacz terminarz i wyniki

Konkurencja:500 metrów mężczyznzobacz terminarz i wyniki

Opis:

Konrad Niedźwiedzki należy do grona najbardziej utalentowanych polskich łyżwiarzy szybkich. Trenuję pod okiem swojego ojca Krzysztofa. Uczestnik igrzysk olimpijskich w Turynie. Niedźwiedzki najlepsze wyniki osiąga na 1000 i 1500 m.

Dodatki

Mark Tuitert wygrał niespodziewanie olimpijski wyścig łyżwiarzy szybkich na 1500 metrów. Srebrny medal w hali Richmond Olympic Oval zdobył mistrz na 1000 metrów Amerykanin Shani Davis, a brązowy Norweg Havard Bokko.
więcej

Shani Davis złotym medalistą na 1000 m

Amerykanin Shani Davis zdobył w Vancouver złoty medal olimpijski w wyścigu łyżwiarzy szybkich na 1000 metrów. Srebrny przypadł Tae-Bum Mo z Korei Płd., a brązowy Chadowi Hedrickowi (USA). Konrad Niedźwiedzki zajął 27., a Maciej Ustynowicz 32. miejsce.
więcej

Tae-bum Mo mistrzem, Biega ostatni

Reprezentant Korei Południowej Tae-bum Mo został w dniu swoich 21. urodzin mistrzem olimpijskim w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 500 metrów. Pozostałe medale zdobyli Japończycy: Keiichiro Nagashima i Joji Kato.
więcej

IO: Niedźwiedzki chorążym polskiej ekipy

Panczenista Konrad Niedźwiedzki będzie chorążym polskiej ekipy podczas defilady sportowców 12 lutego na ceremonii otwarcia 21. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.
więcej

Niedźwiedzki: Pomoże mi doping mamy

Panczenista Konrad Niedźwiedzki liczy w rozpoczynających się 12 lutego igrzyskach w Vancouver na rezultat, który zapewni mu miejsce w dziesiątce. Pomóc ma w tym jego mama, która dopingować go będzie z trybun hali Richmond Olympic Oval.