Przejdź do głównej części strony



Igrzyska w TV

PROGRAM TVP PODCZAS IGRZYSK

Najważniejsze wydarzenia z udziałem Polaków

piątek, 12 lutego
TVP1 18:50 - 20:10 Skoki narciarskie: Kwalifikacje K95
sobota, 13 lutego
TVP1 18:40 - 20:40 Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K95
niedziela, 14 lutego
TVP2 20:00 - 21:50 Biathlon: Sprint mężczyzn (Tomasz Sikora)
poniedziałek, 15 lutego
TVP2 18:55 - 20:45 Biegi narciarskie: 10km kobiet (Justyna Kowalczyk)
wtorek, 16 lutego
TVP1 20:25 - 22:40 Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn (Tomasz Sikora)
środa, 17 lutego
TVP2 18:55 - 21:00 Biegi narciarskie: sprinty - eliminacje (Justyna Kowalczyk)
TVP1 21:15 - 23:45 Biegi narciarskie: sprinty - finały (ew. Justyna Kowalczyk)
czwartek, 18 lutego
TVP1 21:55 - 23:50 Biathlon: 20km mężczyzn (Tomasz Sikora)
TVP1 00:55 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Snowboard: Halfpipe kobiet (Paulina Ligocka)
piątek, 19 lutego
TVP1 18:50 - 20:10 Skoki narciarskie: Kwalifikacje K125 (Polacy)
TVP2 21:10 - 23:20 Biegi narciarskie: 2x 7,5km kobiet (Justyna Kowalczyk)
sobota, 20 lutego
TVP1 20:15 - 22:30 Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K125 (Polacy)
niedziela, 21 lutego
TVP2 18:55 - 20:45 Biathlon: bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Tomasz Sikora)
poniedziałek, 22 lutego
TVP1 18:55 - 21:15 Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy K125 (Polacy)
wtorek, 23 lutego
TVP1 20:20 - 22:00 Biathlon: sztafeta kobiet (Polki)
czwartek, 25 lutego
TVP2 19:40 - 21:30 Biegi narciarskie: sztafeta kobiet (Polki)
sobota, 27 lutego
TVP2 20:20 - 23:20 Biegi narciarskie: 30km kobiet (Justyna Kowalczyk)

Stałe Bloki Olimpijskie:

TVP1
6:05 - 6:10 Podsumowanie dnia (w ramach "Kawy czy herbaty")
- od poniedziałku do piątku
17:20 - 17:28 Dzień dobry Vancouver (1) - zapowiedź wydarzeń dnia
- od poniedziąłku do piątku
18:30 - 18:50 Dzień dobry Vancouver (2) - studio Vancouver
- od poniedziałku do piątku
14:00 - 16:00 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy (z przerwą na "Wiadomości" o 15:00)
- od poniedziałku do piątku
11:00 - 12:50 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy
- w soboty
10:00 - 11:50 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy
- w niedziele
TVP2
12:30 - 14:00 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy
- od poniedziałku do piątku
TVPINFO
23:00 - 23:25 Olimpijski wieczór

Pełny program z podziałem na dni

piątek, 12 lutego:
18:50 - 20:10 Skoki narciarskie: Kwalifikacje K95 (Polacy)
02:40 - 06:15 Ceremonia Otwarcia Igrzysk (noc z piątku na sobotę)
sobota, 13 lutego:
18:40 - 20:40 Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K95 (Polacy) (wejście po Bloku Reklamowym po "Dzień dobry Vancouver" z 18:30)
20:55 - 23:30 Narciarstwo alpejskie: Zjazd mężczyzn Biathlon: Sprint kobiet (Polki)
01:50 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Short track, Sanki )
niedziela, 14 lutego:
20:00 - 21:50 Biathlon: Sprint mężczyzn (Sikora)
22:00 - 24:00 Łyżwiarstwo szybkie: 3 km kobiet (Bachleda) Kombinacja norweska Narty alpejskie: kombinacja kobiet
02:15 - 05:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Łyżwy figurowe: pary - short, Narty dowolne: muldy )
poniedziałek, 15 lutego:
18:55 - 20:45 Biegi narciarskie: 10km kobiet (Kowalczyk)
00:55 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Snowboard: cross mężczyzn, Łyżwy szybkie: 500m mężczyzn, Łyżwy figurowe: pary sportowe)
wtorek, 16 lutego:
19:05 - 20:25 Biathlon: bieg pościgowy kobiet (Polki)
20:25 - 22:40 Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn (Sikora)
01:50 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Łyżwy figurowe: soliści - short )
środa, 17 lutego:
18:55 - 21:00 Biegi narciarskie: sprinty - eliminacje (Kowalczyk) Narty alpejskie: zjazd kobiet
21:15 - 23:45 Łyżwiarstwo szybkie: 1000m mężczyzn (Niedźwiedzki) Biegi narciarskie: sprinty - finały (ew. Kowalczyk)
00:20 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Snowboard: Halfpipe mężczyzn, Short track, Sanki )
czwartek, 18 lutego:
18:50 - 20:55 Biathlon: 15km kobiet (Polki)
21:55 - 23:50 Biathlon: 20km mężczyzn (Sikora) Łyżwy szybkie: 1000m kobiet (Bachleda)
00:55 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Snowboard: Halfpipe kobiet (Ligocka), Łyżwy figurowe: soliści )
piątek, 19 lutego:
18:50 - 20:10 Skoki narciarskie: Kwalifikacje K125 (Polacy) (wejście po Bloku Reklamowym po "Dzień dobry Vancouver" z 18:30)
21:10 - 23:20 Biegi narciarskie: 2x 7,5km kobiet (Kowalczyk) Narty alpejskie: Supergigant mężczyzn
00:40 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Łyżwy figurowe: tańce obowiązkowe )
sobota, 20 lutego:
20:15 - 22:30 Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K125 (Polacy)
01:25 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Bobsleje, Curling, Short track )
niedziela, 21 lutego:
18:55 - 20:45 Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (1.przejazd) Biathlon: bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Sikora)
21:55 - 23:05 Biathlon: bieg ze startu wspólnego kobiet (Polki) Łyżwy szybkie: 1.500m kobiet (Bachleda) Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (2.przejazd)
01:00 - 05:30 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie - eliminacje, Łyżwy figurowe - tańce oryginalne)
poniedziałek, 22 lutego:
18:55 - 21:15 Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy K125 (Polacy) (wejście po Bloku Reklamowym po "Dzień dobry Vancouver" z 18:30)
00:30 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Łyżwy figurowe: tańce)
wtorek, 23 lutego:
20:20 - 22:00 Biathlon: sztafeta kobiet (Polki)
01:50 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie: play-off, Łyżwy figurowe: solistki - short )
środa, 24 lutego:
20:35 - 23:30 Hokej na lodzie: mecz 1/4 finału (1) Narty alpejskie: gigant kobiet Łyżwy szybkie: 5km kobiet (Bachleda)
00:30 - 05:50 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie: mecz 1/4 finału (2), Narty dowolne - skoki kobiet )
czwartek, 25 lutego:
05:50 - 08:30 Hokej na lodzie: mecz 1/4 finału (4)
19:40 - 21:30 Biegi narciarskie: sztafeta kobiet (Polki)
00:20 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie: Finał kobiet, Łyżwy figurowe: solistki )
piątek, 26 lutego:
20:25 - 23:30 Hokej na lodzie: 1/2 finału (1) Snowboard: gigant kobiet Narty alpejskie: slalom kobiet
01:30 - 06:00 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie: mecz 1/2 finału (2) )
sobota, 27 lutego:
20:20 - 23:20 Biegi narciarskie: 30km kobiet (Kowalczyk) Łyżwiarstwo szybkie: wyścig drużynowy (Polacy) Narty alpejskie: slalom mężczyzn
00:45 - 06:30 Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Curling: finał, Łyżwy figurowe: Gala, Hokej na lodzie: mecz o 3.miejsce )
niedziela, 28 lutego:
21:05 - 24:00 Hokej na lodzie: finał
01:50 - 05:00 Ceremonia Zamknięcia

Dodatki

Klasyfikacja medalowa

lp.państwo
1.Kanada1475
2.Niemcy10137
3.USA91513
4.Norwegia986
5.Korea Płd.662
lp.państwo
1.Niemcy12126
2.USA997
3.Austria987
4.Rosja868
5.Kanada7107



Informacje dodatkowe