Dyscyplina

BiatlonBiatlon

Konkurencje - terminarz/wyniki

Dodatki

Prezes Polskiego Związku Biathlonu Zbigniew Waśkiewicz przyznał, że sprawa odwróconych kolorów polskiej flagi na strojach zawodników w igrzyskach w Vancouver to wina związku. "Jest mi z tego powodu bardzo przykro i przepraszam" - powiedział.
więcej

Biłowa: Mam dość układów i krytyki za plecami

Nadia Biłowa od ośmiu lat jest z kadrą polskich biathlonistek. Wszystkie ją chwalą, a ona sama podkreśla, że kocha z nimi pracować. Ma jednak dość układów i krytyki za plecami. Poważnie zastanawia się nad odejściem.
więcej

Łzy polskich biathlonistek

Smutek, spuszczone głowy, łzy w oczach. Nie tak miało być. Polskie biathlonistki zamierzały we wtorek w Whistler walczyć o olimpijski medal w sztafecie. Skończyło się na dwunastej pozycji.
więcej

Biathlon: Złoto dla Rosjanek, Polki dwunaste

Polskie biathlonistki w składzie Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Nowakowska i Agnieszka Cyl zajęły 12. miejsce w sztafecie 4 x 6 km podczas rywalizacji olimpijskiej w Whistler. Złote medale zdobyły Rosjanki.
więcej

Neuner mistrzynią olimpijską, Polki daleko

Niemka Magdalena Neuner zdobyła złoty medal olimpijski w biathlonowym biegu na 12,5 km ze startu wspólnego. W niedzielę na trasie w Whistler wyprzedziła Rosjankę Olgę Zajcewą i swoją rodaczkę Simone Hauswald.
więcej

Nie było powtórki z Turynu, Sikora 11., wygrał Ustjugow

Na zakończenie indywidualnych konkurencji biathlonowych podczas igrzysk w Vancouver panowie walczą w biegu masowym na 15 km. Nasza nadzieja na kolejny medal olimpijski - Tomasz Sikora zaprzepaściła szanse medalowe na pierwszych dwóch strzelnicach, notując aż trzy pudła. Złoty medal zdobył Jewgienij Ustjugow. Sikora 11.
więcej

Ostatnia szansa Sikory. Powtórka z Turynu?

Ostatni start biathlonisty Tomasza Sikory to z polskiej perspektywy najważniejsze wydarzenie niedzieli na zimowych igrzyskach olimpijskich w Vancouver.